OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...


ARCHIV
NOVINEK

REZERVACE
TEETIME

KALENDÁŘ
TURNAJŮ

PARAMETRY
HŘIŠTĚ

CENÍK
GREENFEE

KLUBOVÉ
ČLENSTVÍ

 

KRÁTKÉ ZPRÁVY

19.05. 2020 | Po důkladné revizi užívaných skříněk oproti uskutečněným platbám, upozorňujeme členy, kteří tak ještě neučinili, že nejzazším termínem pro zaplacení je datum 30. června 2020. Po tomto termínu budou užívané a nezaplacené skříňky vyklizeny, a obsah umístěn do depozitu k vyzvednutí vlastníkem věcí. (Roční pronájem skříňky v klubovně činí 400,- Kč / viz Členské poplatky.)
12.05. 2020 | Zázemí klubovny je již téměř plně k dispozici (s občerstvením v rámci definovaných "covid-19" pravidel), včetně zrekonstruovaných toalet a sprchy. Driving range je samoobslužný - nově vybaven automatem na výdej míčků (na padesátikorunové mince).
06.05. 2020 | Přesně 132.658,00 Kč bylo poukázáno na účet GC Semily z transparentního účtu, na který jste posílali finanční příspěvky v rámci sbírky na podporu našeho klubu. Celý článek...
  JSME SOCIÁLNÍ - NAJDETE NÁS I NA FACEBOOKU...

HŘIŠTĚ  :  OTEVŘENO
SEZONA  :  DUBEN - ŘÍJEN
OTEVŘENO  :  08:00 - 20:00MISTŘI GC SEMILY ZA ROK 2019

   JAMKY     Lenka Klikarová, Michael Závěrka
   RÁNY       Lenka Klikarová, Tomáš Macek
   4SOMY    Ivo Kubálek & Štěpán Buchta


GOLF CLUB SEMILY

Golf Club Semily, jehož historie sahá do roku 1963, patří mezi tradiční české golfové kluby. Golfové hřiště v meandru řeky Jizery funguje už od roku 1970, kdy u jeho vzniku stála parta nadšenců.

Je typickým přírodním hřištěm, ale to mu neubírá na kráse. Nabízí devět ne zrovna obvyklých jamek i dvakrát křižuje řeku Jizeru. A několikrát se na omezeném prostoru kříží i samotné dráhy odpalů, proto je dobré mít se neustále na pozoru. Ale není čeho se obávat - nemocnici máme od klubovny na "drive, chip & putt"!

V Semilech mají jamky také svá jména: Jednička, Dlouhá, Havrdova, Prcka, Komínová, Rytinka, K Dubu, Festivalová a Jizerka.


NAŠI PARTNEŘI