OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...


ARCHIV
NOVINEK

REZERVACE
TEETIME

KALENDÁŘ
TURNAJŮ

PARAMETRY
HŘIŠTĚ

CENÍK
GREENFEE

KLUBOVÉ
ČLENSTVÍ

 

KRÁTKÉ ZPRÁVY

04.11.2019 | Ve věku 90 let zemřel v sobotu 2. listopadu člen Síně slávy českého golfu pan Ivo Balcar, který stál u zrodu a založení GC Semily. Čest jeho památce!
01.11.2019 | Dovolujeme si tímto (opakovaně) upozornit zapomětlivé členy klubu, že už pouhé dva měsíce zbývají, kdy je možné uhradit řádný roční členský příspěvek. V případě neuhrazení bude vůči každému jednomu postupováno v souladu s Článkem 4 (4.5.) Stanov GCS.
30.10.2019 | S koncem října ukončíme v Semilech golfovou sezonu. Od 1. listopadu bude hřiště pro veřejnost UZAVŘENO. Výhodu mají místňáci s klíčkem od branky na mostolávce. Ale jen do prvních holomrazů! A sejdeme se zase na jaře. Mezitím si dáme hendikepovou kontrolu, přeškolení rozhodčích atp..
20.10.2019 | Turnajovou sezonu 2019 jsme v Semilech uzavřeli posledním turnajem s názvem Poslední. Ale ta golfová sezona rozhodně ještě nekončí. Předpověď počasí je více než příznivá, a na to, že už je říjen za svou polovinou, je hřiště v dobré kondici. Tak šup šup užít si ještě těch pár golfových dnů než začneme stavět sněhuláky!

  JSME SOCIÁLNÍ - NAJDETE NÁS I NA FACEBOOKU...


MISTŘI GC SEMILY ZA ROK 2019

   JAMKY     Lenka Klikarová, Michael Závěrka
   RÁNY       Lenka Klikarová, Tomáš Macek
   4SOMY    Ivo Kubálek & Štěpán Buchta


GOLF CLUB SEMILY

Golf Club Semily, jehož historie sahá do roku 1963, patří mezi tradiční české golfové kluby. Golfové hřiště v meandru řeky Jizery funguje už od roku 1970, kdy u jeho vzniku stála parta nadšenců.

Je typickým přírodním hřištěm, ale to mu neubírá na kráse. Nabízí devět ne zrovna obvyklých jamek i dvakrát křižuje řeku Jizeru. A několikrát se na omezeném prostoru kříží i samotné dráhy odpalů, proto je dobré mít se neustále na pozoru. Ale není čeho se obávat - nemocnici máme od klubovny na "drive, chip & putt"!

V Semilech mají jamky také svá jména: Jednička, Dlouhá, Havrdova, Prcka, Komínová, Rytinka, K Dubu, Festivalová a Jizerka.


NAŠI PARTNEŘI