OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...


ARCHIV
NOVINEK

REZERVACE
TEETIME

KALENDÁŘ
TURNAJŮ

PARAMETRY
HŘIŠTĚ

CENÍK
GREENFEE

KLUBOVÉ
ČLENSTVÍ

 

KRÁTKÉ ZPRÁVY

25.03.2020 | V souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem je hřiště (resp. areál včetně driving range) sice uzavřeno, ale to nic nemění na skutečnosti, že tráva roste, slunce svítí den ode dne déle a blíží se duben. Celý text prohlášení výboru GCS naleznete v Novinkách...
23.03.2020 | Přepočet handicapů byl dokončen. Nově je k dispozici ověřovací stránka, kde je k dispozici turnajová historie s údaji důležitými pro výpočet HCP.
16.03.2020 | Na základě Usnesení vlády ČR č. 214, ze dne 15.03.2020 je areál GC Semily (rozumí se golfové hřiště i driving range!) do odvolání pro veřejnost uzavřen. Každý, kdo poruší zákaz, se vystavuje nebezpečí zákonného postihu.
12.03.2020 | V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu pro území České republiky je avizovaná Valná hromada GCS, v uvedeném termínu, zrušena. Nový termín a místo konání VH vám oznámíme hned, jak to bude možné.
13.02.2020 | Začátek turnajové sezony je téměř na spadnutí a proto jsme již nyní zveřejnili kalendář turnajů pro letošní rok. Semilský turnajový kalendář 2020 je více než méně finální, a žádné zásadní změny v termínech tedy neočekávejte. Přejeme rovný a dlouhý!
31.12.2019 | Od roku 2020+ je stanovena splatnost členských poplatků do 28.února příslušného roku (tato skutečnost byla schválena Valnou hromadou 2019). Zároveň dochází od roku 2020 k úpravě výše některých hracích poplatků - viz Členské poplatky (upravené částky jsou zvýrazněny tučně).

  JSME SOCIÁLNÍ - NAJDETE NÁS I NA FACEBOOKU...

HŘIŠTĚ  :  ZAVŘENO
SEZONA  :  DUBEN - ŘÍJEN
OTEVŘENO  :  --:-- - --:--MISTŘI GC SEMILY ZA ROK 2019

   JAMKY     Lenka Klikarová, Michael Závěrka
   RÁNY       Lenka Klikarová, Tomáš Macek
   4SOMY    Ivo Kubálek & Štěpán Buchta


GOLF CLUB SEMILY

Golf Club Semily, jehož historie sahá do roku 1963, patří mezi tradiční české golfové kluby. Golfové hřiště v meandru řeky Jizery funguje už od roku 1970, kdy u jeho vzniku stála parta nadšenců.

Je typickým přírodním hřištěm, ale to mu neubírá na kráse. Nabízí devět ne zrovna obvyklých jamek i dvakrát křižuje řeku Jizeru. A několikrát se na omezeném prostoru kříží i samotné dráhy odpalů, proto je dobré mít se neustále na pozoru. Ale není čeho se obávat - nemocnici máme od klubovny na "drive, chip & putt"!

V Semilech mají jamky také svá jména: Jednička, Dlouhá, Havrdova, Prcka, Komínová, Rytinka, K Dubu, Festivalová a Jizerka.


NAŠI PARTNEŘI