OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...


ARCHIV
NOVINEK

REZERVACE
TEETIME

KALENDÁŘ
TURNAJŮ

PARAMETRY
HŘIŠTĚ

CENÍK
GREENFEE

KLUBOVÉ
ČLENSTVÍ

 

KRÁTKÉ ZPRÁVY

13.01.2020 | Výzva pro zájemce o školení rozhodčích III. třídy, a pro ty, kteří si chtějí obnovit licenci rozhodčího. V případě zájmu pište na klubový e.mail nebo kontaktujte přímo klubového estékáře. Z možných termínů se jako ideální nabízí termín 8-9/2 v Liberci.
31.12.2019 | Od roku 2020+ je stanovena splatnost členských poplatků do 28.února příslušného roku (tato skutečnost byla schválena Valnou hromadou 2019). Zároveň dochází od roku 2020 k úpravě výše některých hracích poplatků - viz Členské poplatky (upravené částky jsou zvýrazněny tučně).
09.12.2019 | Apelujeme na ty členy klubu, kteří užívají skříňu v klubovně a jěště neuhradili příslušný poplatek za užívání, že je třeba tak učinit nejpozději do konce roku. V nejhorším případě pak částku poukázat dodatečně s platbou na rok 2020. Tedy částku dvojnásobnou.
26.11.2019 | V dokumentech naleznete Zprávu o činnosti STK GC Semily za rok 2019. S blížícím se koncem roku je to takový - už skoro pravidelný - sůmář, který by mohl mít podtitul Jak jsme letos sportovali. (Omluvte větnou skladbu a případné nedostatky v interpunkci.)
04.11.2019 | Ve věku 90 let zemřel v sobotu 2. listopadu člen Síně slávy českého golfu pan Ivo Balcar, který stál u zrodu a založení GC Semily. Čest jeho památce!
01.11.2019 | Dovolujeme si tímto (opakovaně) upozornit zapomětlivé členy klubu, že už pouhé dva měsíce zbývají, kdy je možné uhradit řádný roční členský příspěvek. V případě neuhrazení bude vůči každému jednomu postupováno v souladu s Článkem 4 (4.5.) Stanov GCS.

  JSME SOCIÁLNÍ - NAJDETE NÁS I NA FACEBOOKU...


MISTŘI GC SEMILY ZA ROK 2019

   JAMKY     Lenka Klikarová, Michael Závěrka
   RÁNY       Lenka Klikarová, Tomáš Macek
   4SOMY    Ivo Kubálek & Štěpán Buchta


GOLF CLUB SEMILY

Golf Club Semily, jehož historie sahá do roku 1963, patří mezi tradiční české golfové kluby. Golfové hřiště v meandru řeky Jizery funguje už od roku 1970, kdy u jeho vzniku stála parta nadšenců.

Je typickým přírodním hřištěm, ale to mu neubírá na kráse. Nabízí devět ne zrovna obvyklých jamek i dvakrát křižuje řeku Jizeru. A několikrát se na omezeném prostoru kříží i samotné dráhy odpalů, proto je dobré mít se neustále na pozoru. Ale není čeho se obávat - nemocnici máme od klubovny na "drive, chip & putt"!

V Semilech mají jamky také svá jména: Jednička, Dlouhá, Havrdova, Prcka, Komínová, Rytinka, K Dubu, Festivalová a Jizerka.


NAŠI PARTNEŘI