OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...


ARCHIV
NOVINEK

REZERVACE
TEETIME

KALENDÁŘ
TURNAJŮ

PARAMETRY
HŘIŠTĚ

CENÍK
GREENFEE

KLUBOVÉ
ČLENSTVÍ

 

KRÁTKÉ ZPRÁVY

13.02.2020 | Začátek turnajové sezony je téměř na spadnutí a proto jsme již nyní zveřejnili kalendář turnajů pro letošní rok. Semilský turnajový kalendář 2020 je více než méně finální, a žádné zásadní změny v termínech tedy neočekávejte. Přejeme rovný a dlouhý!
09.02.2020 | Kdy budeme mít nový handicap? ČGF se přihlásila k používání nového WHS již od roku 2020. Leden je pryč, ale zatím se nic neděje. Jak to tedy vlastně bude? A hlavně kdy? A jak vlastně bude ten přechod vypadat? Více informací naleznete v článku na stránkách ČGF.
31.12.2019 | Od roku 2020+ je stanovena splatnost členských poplatků do 28.února příslušného roku (tato skutečnost byla schválena Valnou hromadou 2019). Zároveň dochází od roku 2020 k úpravě výše některých hracích poplatků - viz Členské poplatky (upravené částky jsou zvýrazněny tučně).
26.11.2019 | V dokumentech naleznete Zprávu o činnosti STK GC Semily za rok 2019. S blížícím se koncem roku je to takový - už skoro pravidelný - sůmář, který by mohl mít podtitul Jak jsme letos sportovali. (Omluvte větnou skladbu a případné nedostatky v interpunkci.)

  JSME SOCIÁLNÍ - NAJDETE NÁS I NA FACEBOOKU...

HŘIŠTĚ  :  ZAVŘENO
SEZONA  :  DUBEN - ŘÍJEN
OTEVŘENO  :  --:-- - --:--MISTŘI GC SEMILY ZA ROK 2019

   JAMKY     Lenka Klikarová, Michael Závěrka
   RÁNY       Lenka Klikarová, Tomáš Macek
   4SOMY    Ivo Kubálek & Štěpán Buchta


GOLF CLUB SEMILY

Golf Club Semily, jehož historie sahá do roku 1963, patří mezi tradiční české golfové kluby. Golfové hřiště v meandru řeky Jizery funguje už od roku 1970, kdy u jeho vzniku stála parta nadšenců.

Je typickým přírodním hřištěm, ale to mu neubírá na kráse. Nabízí devět ne zrovna obvyklých jamek i dvakrát křižuje řeku Jizeru. A několikrát se na omezeném prostoru kříží i samotné dráhy odpalů, proto je dobré mít se neustále na pozoru. Ale není čeho se obávat - nemocnici máme od klubovny na "drive, chip & putt"!

V Semilech mají jamky také svá jména: Jednička, Dlouhá, Havrdova, Prcka, Komínová, Rytinka, K Dubu, Festivalová a Jizerka.


NAŠI PARTNEŘI