OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...


ARCHIV
NOVINEK

REZERVACE
TEETIME

KALENDÁŘ
TURNAJŮ

PARAMETRY
HŘIŠTĚ

CENÍK
GREENFEE

KLUBOVÉ
ČLENSTVÍ

 

KRÁTKÉ ZPRÁVY

04.11. 2020 | U členských registračních čísel ČGF došlo ke změně. Z důvodu rychlého vyčerpávání prostoru možných čísel v rámci některých klubů bylo přistoupeno k rozšíření této položky tak, aby byla vytvořena dostatečná rezerva. | Více...
31.10. 2020 | Vážení golfoví přátelé, 4. listopadu zakončíme letošní golfovou sezonu v meandru Jizery, a hřiště už bude tedy tímto dnem (u)zavřené. Výhodu příležitostné hry budou mít opět pouze držitelé (a jejich kamarádi) klíče od branky na mostolávce. Zachovejte nám přízeň i v sezoně ´21, kdy se opět sejdeme na semilském pažitu. Golfu zdar, a viru zmar!
22.10. 2020 | Vážení golfoví přátelé, z důvodů nám všem známých jsme nuceni turnajovou sezonu pro letošní rok ukončit. Individuální hra na hřišti není zakázána při dodržení max počtu 2 hráčů ve flightu (ad právní rozbor ČGF). Je však zakázáno používat prostory klubovny (šatny, sprchy a WC). Děkujeme všem za pochopení.
10.10. 2020 | Letošními klubovými přeborníky ve čtyřhrách se stala dvojice Jiří Jůza & Milan Špidlen. Titul pro sebe urvali až na první rozehrávané jamce. Shodným výsledkem 74 ran totiž zakončila i dvojice Milda Janata & Pavel Hradecký, a tak dle regulí došlo na dlouho nepamatovanou "náhlou smrt".
13.09. 2020 | Klubovými šampiony ve hře na rány se pro letošní rok stali Lenka Klikarová a Tomáš Macek. Mezi seniory v kategorii 60+ vítězí s přehledem "klidná síla" - Milda Janata. Gratulujeme! Kompletní výsledky na serveru ČGF...
  JSME SOCIÁLNÍ - NAJDETE NÁS I NA FACEBOOKU...

HŘIŠTĚ  :  ZAVŘENO
SEZONA  :  DUBEN - ŘÍJEN
OTEVŘENO  :  --:-- - --:--MISTŘI GC SEMILY ZA ROK 2020

   JAMKY     Lenka Klikarová, Tomáš Macek
   RÁNY       Lenka Klikarová, Tomáš Macek
   4SOMY    Jiří Jůza & Milan Špidlen


GOLF CLUB SEMILY

Golf Club Semily, jehož historie sahá do roku 1963, patří mezi tradiční české golfové kluby. Golfové hřiště v meandru řeky Jizery funguje už od roku 1970, kdy u jeho vzniku stála parta nadšenců.

Je typickým přírodním hřištěm, ale to mu neubírá na kráse. Nabízí devět ne zrovna obvyklých jamek i dvakrát křižuje řeku Jizeru. A několikrát se na omezeném prostoru kříží i samotné dráhy odpalů, proto je dobré mít se neustále na pozoru. Ale není čeho se obávat - nemocnici máme od klubovny na "drive, chip & putt"!

V Semilech mají jamky také svá jména: Jednička, Dlouhá, Havrdova, Prcka, Komínová, Rytinka, K Dubu, Festivalová a Jizerka.


NAŠI PARTNEŘI