GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

GRANTY A DOTACE

INFORMACE O POSKYTNUTÝCH DOTACÍCH A GRANTECH


PODĚKOVÁNÍ LIBERECKÉMU KRAJI ZA FINANČNÍ PODPORU V ROCE 2023

Dovolujeme si touto cestou poděkovat Libereckému kraji za finanční podporu dětských a mládežnických tréninků v rámci programu 4.26 Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže ve sportovních organizacích 2023. Finanční podpora, ve výši 12.540,- Kč, nám umožnila realizovat mládežnické tréninky celoročně.

INFORMACE O POSKYTNUTÉ DOTACI NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTUROU PRO ROK 2022

Na provoz a údržbu sportovních zařízení nám byla v letošním roce, ze strany Národní sportovní agentury, poskytnuta dotace ve výši 52.000,- Kč v rámci Výzvy 14/2021 Můj klub 2022

PODĚKOVÁNÍ LIBERECKÉMU KRAJI ZA FINANČNÍ PODPORU V ROCE 2022

Dovolujeme si touto cestou poděkovat Libereckému kraji za finanční podporu dětských a mládežnických tréninků v rámci programu 4.26 Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže ve sportovních organizacích 2022. Finanční podpora nám umožnila realizovat tyto mládežnické tréninky celoročně.

PODĚKOVÁNÍ MĚSTU SEMILY ZA FINANČNÍ PODPORU V ROCE 2021

Letošní příprava semilských golfových nadějí proběhla také z velké části za finanční podpory Města Semily. Tréninková příprava dětí a mládeže GC Semily, včetně pořádání dětských turnajů, byla podpořena celkovou částkou 42.000,- Kč z prostředků Města Semily v rámci programu Sportovní akce, sportovní činnost mládeže a trenéři a cvičitelé mládeže.

PODĚKOVÁNÍ LIBERECKÉMU KRAJI ZA FINANČNÍ PODPORU

Timto bychom rádi poděkovali Libereckému kraji za finanční podporu VC Semil, díky které jsme mohli kvalitou turnaje (ceny pro nejlepší hráče, občerstvení, ...) opět navázat na předchozí úspěšné ročníky.

PODĚKOVÁNÍ LIBERECKÉMU KRAJI ZA FINANČNÍ PODPORU V ROCE 2021

Letošní příprava semilských golfových nadějí proběhla také z velké části za finanční podpory Libereckého kraje. Tréninková příprava dětí a mládeže GC Semily, včetně pořádání dětských turnajů, byla podpořena celkovou částkou 49.000,- Kč z prostředků Libereckého kraje v rámci programu Tělovýchova a sport - 4.26 Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže ve sportovních organizacích 2021.

PODĚKOVÁNÍ LIBERECKÉMU KRAJI ZA FINANČNÍ PODPORU V SEZONĚ 2020

Letošní příprava semilských golfových nadějí proběhla také z velké části za finanční podpory Libereckého kraje. Tréninková příprava dětí a mládeže GC Semily, včetně pořádání dětských turnajů, byla podpořena celkovou částkou 28.000,- Kč z prostředků Libereckého kraje v rámci programu Tělovýchova a sport - 4.26 Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže ve sportovních organizacích 2020.

PODĚKOVÁNÍ LIBERECKÉMU KRAJI ZA FINANČNÍ PODPORU V SEZONĚ 2019

Letošní turnajová sezona proběhla z velké části za finanční podpory Libereckého kraje. Většina turnajů byla zařazena do Pojizerské golfové tour (PGT) kdy právě zmíněná "tůra" byla spolufinancována a podpořena částkou 44.000,-Kč z prostředků Libereckého kraje v rámci programu Tělovýchova a sport - 4.23 SPORTOVNÍ AKCE.

PARTNEŘI

NAŠI PARTNEŘI