GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

ČLENSKÁ REGISTRAČNÍ ČÍSLA BYLA UPRAVENA

U členských registračních čísel ČGF došlo ke změně. Z důvodu rychlého vyčerpávání prostoru možných čísel v rámci některých klubů bylo přistoupeno k rozšíření této položky tak, aby byla vytvořena dostatečná rezerva.

Doposud měla členská registrační čísla podobu KKKCCCC, kde KKK (3 místa) bylo registrační číslo klubu v rámci databáze ČGF a CCCC (4 místa) členské číslo hráče/člena v rámci daného klubu.

Nově se druhá položka rozšiřuje o jednu cifru, takže nová podoba je KKKCCCCC, tedy KKK (3 místa) a CCCCC (5 míst). Stávající čísla byla upravena o jednu vloženou nulu na první pozici C.

Např. místo 0010034 je nyní 00100034.

V rámci vyhledávání/identifikace hráče/člena je nově potřeba registrační číslo zadávat v novém, plném osmiciferném formátu (tedy např. "00100034"), nebo jako dvě skupiny cifer oddělené nenumerickým znakem, kdy nemusí být dodrženy levostranné nuly (tedy např. "1 34" nebo "1-34").

Vyhledávání podle starého formátu není, s ohledem na možnou nejednoznačnost, nadále možné.

„Omlouváme se, pokud v důsledku této změny došlo k nějaké dočasné nefunkčnosti návazných systémů, ale změna již byla nevyhnutelná,“ vysvětlil nutnost úpravy generální sekretář ČGF Aleš Libecajt.

Zdroj: ČGF

NAŠI PARTNEŘI