GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

DĚTSKÉ TRÉNINKY - VENKOVNÍ SEZONA 2017

Tráva nelení, tráva se zelení, není nač čekat, je tu rozjezd venkovní sezony golfu! Po zimních trénincích v hale začínáme pod širým nebem. První dubnové úterý jsme ji zahájili stylově na drivingu prvními odpaly a poté opékáním buřtů a posezením. Dětí a rodičů plný plac.

Letos nás opět čeká osvědčená kombinace pondělní hry na hřišti (Semily, příležitostně pro menší Koštálov) a úterních tréninků na driving range. A samozřejmě to důležité - hřiště i driving range jsou tu pro vás denně - neváhejte a hrajte, kdykoliv dostanete chuť. Jak to chodí mimo tréninky vám rádi poradí trenéři a dospělých na hřišti se není třeba bát, rádi vás uvidí hrát.

Rozpis tréninků 2017

  • do Velikonoc pouze úterní tréninky - tedy 11.4. a 18.4 - v čase od 16 - 18 hod na driving range
  • od pondělí 24.4. začínáme s režimu pondělí hřiště Semily (16-18) / úterý driving range (16-18) a to až do prázdnin - během nich omezíme na 1x týdně - po prázdninách opět po/út

Během prvních tréninků, až bude jasné složení dětí, trenéři dohodnou rozdělení na 2 skupiny dle věku/výkonnosti a každé bude opět "velet" jeden z trenérů. Během prvních tréninků též požádáme o zaplacení tréninkových poplatků na sezonu v hotovosti buď trenérovi či přítomnému zástupci výboru (J.Klikar/L.Lukeš..) proti pokladnímu lístku (letní sezona 1000 Kč, u několika ještě případný za zimu 500 Kč).

Nad rámec tréninků GCS uspořádá 3 domácí dětské turnaje (letos otevřené i dětem z jiných hřišť) - neděle 4.6, 25.6. a 3.9. . V následujícím odkazu je k nalezení též kalendář dětských turnajů pro sezonu 2017 - hlavně Dětská Tour Severovýchod je ideální příležitostí pro vyzkoušení jiného hřiště v rámci turnaje.

Kalendář turnajů mládeže ČGF

Léty prověřená cesta je spolujízda více dětí pod patronátem některého z rodičů a na další turnaj může vyrazit zase někdo jiný. Na vývěsku na klubovně dáme rozpis turnajů s možností pro rodiče zapsat nabídku na zajištění některého z termínů.

Přejeme hodně radostných chvil strávených na golfu!


Jan Klikar

 

 

NAŠI PARTNEŘI