GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

FINANČNÍ SBÍRKA NA PODPORU GCS

Přesně 132.658,00 Kč bylo poukázáno na účet GC Semily z transparentního účtu, na který jste posílali finanční příspěvky v rámci sbírky na podporu našeho klubu. S výzvou na finanční sbírku přišli počátkem dubna naši "profíci". A sami se do ní také hned aktivně zapojili, včetně zřízení zmíněného transparentního účtu.

Výtěžek je vyšší, než kdokoliv z nás očekával. Peníze nebudeme na účtu šetřit na nějaké běžné výdaje, ale využijeme je na úpravy hřiště a zázemí.

Děkujeme všem dárcům, kteří se do této sbírky zapojili. Moc si toho vážíme. Díky!

Výbor GC Semily


Sbírka na podporu GCS

Vážení golfoví přátelé a semilští srdcaři! Obracíme se na Vás v této nelehké době s oznámením, že z iniciativy 4 profesionálů, kteří na našem hřišti vyrostli a cítí se doživotně zavázáni, byl založen transparentní účet, kam můžete do konce dubna přispět jakoukoliv částkou, která bude následně ve 100% výši předána vedení našeho klubu. Vybrané prostředky náš výbor, kterému plně důvěřujeme, využije k pokrytí nákladů na probíhající úpravy hřiště a zázemí, na předejití nevyhnutelných ekonomických následků koronavirové krize, na podporu semilské golfové mládeže, nebo jak uzná nejlépe za vhodné. Chceme, aby Golf Club Semily žil a ne jen přežíval!

ČÍSLO TRANSPARENTNÍHO ÚČTU: 2101794275/2010 (FIO Banka)

Děkujeme a přejeme úspěšnou sezónu 2020!

Robert Schovánek
Jiří Janda jun.
Miroslav Janda
Martin Vancl


Pod odkazem můžete sledovat pohyb na zmíněném transparentním účtu
NAŠI PARTNEŘI