GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...


ARCHIV
NOVINEK

REZERVACE
TEETIME

KALENDÁŘ
TURNAJŮ

PARAMETRY
HŘIŠTĚ

CENÍK
GREENFEE

KLUBOVÉ
ČLENSTVÍ

 

KRÁTKÉ ZPRÁVY

14.12. 2021 | Dovolujeme si vás tímto pozvat na Valnou hromadu GCS, která se bude konat v sobotu 05.02. 2022 od 14:00 tradičně v Pivovarské restauraci v Semilech /"U Bernarda"/. Podrobnosti...
08.11. 2021 | Upozorňujeme ty členy klubu, kteří ani do dnešního dne neuhradili členské poplatky za sezonu 2021 (včetně poplatku za skřiňku) aby tak učinili neprodleně, - nejpozději však do 31. prosince!
23.10. 2021 | Upozorňujeme, že hřiště bude od 1/11 uzavřeno. Jako již tradičně bude hra umožněna pouze lokálním patriotům, kteří vlastní klíček od mostolávky (a případně jejich hostům). Ovšem pouze do prvních mrazů či sněhové nadílky.
20.10. 2021 | Od 21/10 bude na driving range možné trénovat už pouze s vlastními míči. (Podavač míčů bude až do jara "zazimován".)
13.10. 2021 | Po zralé úvaze, a s ohledem na vývoj počasí, jsme se rozhodli - byť neradi - letošní turnajovou sezonu ukončit. V případě náhlého přílivu teplého proudění od jihu třeba operativně ještě nějaký ten "Zavírák" vypíšeme. Ale nezoufejte, hřiště je zatím otevřeno.
25.09. 2021 | Letošními šampiony ve čtyřhrách se stali Miroslav Holub spolu s Michaelem Prokešem (72). O pouhou jednu ránu zaostali Honza Schovánek se synem Šimonem. Kompletní výsledky na serveru ČGF...
13.09. 2021 | Mistry klubu ve hře na rány pro rok 2021 jsou Lenka Klikarová, Tomáš Macek a v kategorii 60+ Radek Valenta. Gratulace všem! Kompletní výsledky na server ČGF
  JSME SOCIÁLNÍ - NAJDETE NÁS I NA FACEBOOKU...

HŘIŠTĚ  :  ZAVŘENO
SEZONA  :  DUBEN - ŘÍJEN
OTEVŘENO  :  --:-- - --:--MISTŘI GC SEMILY ZA ROK 2021

   JAMKY     Lucie Klojdová, Honza Schovánek
   RÁNY       Lenka Klikarová, Tomáš Macek
   4SOMY    Miroslav Holub & Michael Prokeš


GOLF CLUB SEMILY

Golf Club Semily, jehož historie sahá do roku 1963, patří mezi tradiční české golfové kluby. Golfové hřiště v meandru řeky Jizery funguje už od roku 1970, kdy u jeho vzniku stála parta nadšenců.

Je typickým přírodním hřištěm, ale to mu neubírá na kráse. Nabízí devět ne zrovna obvyklých jamek i dvakrát křižuje řeku Jizeru. A několikrát se na omezeném prostoru kříží i samotné dráhy odpalů, proto je dobré mít se neustále na pozoru. Ale není čeho se obávat - nemocnici máme od klubovny na "drive, chip & putt"!

V Semilech mají jamky také svá jména: Jednička, Dlouhá, Havrdova, Prcka, Komínová, Rytinka, K Dubu, Festivalová a Jizerka.


NAŠI PARTNEŘI