GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

HVĚZDIČKOVÝ POHÁR ZŮSTÁVÁ V SEMILECH!

Po čtyřech letech se do Semil vratil o víkendu 21-22/9 Hvězdičkový turnaj. Tentokrát již 23. ročník turnaje, kdy proti sobě tradičně nastupují desetičlenné týmy - GK Líšnice, GC Poděbrad, 1.JČGK Bechyně a GC Semily.

Tomáš Kraus, kapitán "H" týmu, držel sestavu poměrně dlouho pod pokličkou, a bylo jasné, že na soutěžní víkend vytáhne nejedno eso z rukávu. "Ani ránu nazmar, chlapi! Pohár nesmí opustit Semily," apeloval Tomáš při poslední schůzce týmu. Že to nebude rozhodně jednoduché, to se dalo vytušit i z toho, že do Semil dorazila z Líšnice, těsně po doručení sestavy, lakonická zpráva: Třeste se!

Ovšem výhoda domácího prostředí, zodpovědný přístup jednoho každého člena semilského týmu a kapitánem mistrovsky rozepsané nasazení hráčů, - to byly právě ty jednotlivé dílky skládačky, které do sebe nakonec přesně zapadly.

Pravda, v sobotu proti Poděbradům to úplně přesně nezařezávalo, a výsledek 4:3 byl tak trochu zdviženým prstem. Ale na to se historie neptá... Za to v nedělním finálovém duelu zdolal domácí tým hosty z Líšnice vcelku přesvědčivě, a tak po letitém půstu zůstává nablýskaná trofej opět v Semilech!

Sobotní duely: GK Líšnice - 1.JČGK Bechyně 5,5:1,5 / GC Semily - GC Poděbrady 4:3
Nedělní duely: GC Semily - GK Líšnice 4,5:2,5 (o 1. místo) / GC Poděbrady - 1.JČGK Bechyně 6:1 (o 3. místo)

Sestava GC Semily: Tomáš Kraus (C), Zdeněk Kodejš, Jiří Vlček, Luboš Čech, Karel Bartoníček, Zbyněk Karban, Zdeněk Buchta, Láďa Buchta, Standa Hotmar, Petr Kovář a Michael Prokeš.

.keš

NAŠI PARTNEŘI