GLF CLUB SEMILY

ZALOŽENO 1963       9 JAMEK       64 PAR


   +420 775 852 702
   DUBEN - ŘÍJEN / APRIL - OCTOBER
    08.00 - 19.00
   OTEVŘENO / OPEN

HRAJTE  GOLF  V  SEMILECH!
  +420 775 852 702


HYBLER GOLF CUP INVITATION No. 12

Uplynulá sobota patřila na semilském hřišti již 12. ročníku turnaje HYBLER GOLF CUP. Počasí vyšlo jaksepatří - jako by snad bylo dodáno na objednávku. Ranní mlžný opar se v zákrutu Jizery rozplynul ještě dříve než by jeden stačil říct "mlha", a celý turnaj provázelo slunečné počasí a ocelové nebe na hlavou. Lepší počasí si aktéři turnaje snad ani nemohli přát.

Co se týká občerstvení pro hráče, neponechal sponzor turnaje rozhodně nic náhodě. A pokyn zněl jasně: Je třeba vše zkonzumovat! Většina účastníků se tohoto úkolu zhostila více než zodpovědně, a proto se poturnajové posezení protáhlo až do pozdních večerních hodin. A že se neslo ve velice přátelském a pohodovém duchu, to už tak na 19. jamce v Semilech bývá pravidlem.

Poděkování, za opravdu povedený turnaj, touto cestou míří ke sponzorovi turnaje - firmě HYBLER GROUP a.s..

V jednotlivých kategoriích zvítězili - KURŠEL Sebastian, VAVŘINA Jiří a PĚNIČKA David /kompletní výsledky naleznete na serveru ČGF /.

Samotný turnaj okořenil dokonce „hole-in-one“. Ano, uvozovky jsou zde namístě, neboť toto nečistokrevné eso bylo zahráno z odpaliště Festivalky na green Jedničky. A to zřejmě typem úderu zvaným zágloba.

A aby nebylo takovýchto „nej“ málo, tři hráči obdrželi trest ve hře – dvakrát porušení místních pravidel a jednou odehrání nesprávného míče! Tolik trestů v jednom turnaji snad ani semilské hřiště nepamatuje. Ovšem - nestálo by to za zmínku, kdyby se provinění týkala začínajících hráčů. Ale u golfových rutinérů, jakými jsou členové semilského A-týmu, je to téměř alarmující. Možná i to nakonec mělo vliv na pořadí v hlavní kategorii turnaje.

Tak zase za rok?

Michael Prokeš