GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

I. LIGA DRUŽSTEV MUŽŮ A ŽEN 2016 - VÝCHOD

Už ve čtvrtek odjíždí na prodloužený golfový víkend do Ropice týmy mužů a žen. Zde se odehraje, od pátku do neděle, závěrečný díl letošní soutěže I. ligy družstev.

Prozatím 10. pozice mužů, nenechává kapitána týmu Jana Schovánka jun. klidným. Vždyť na předposlední Valašský Golfový Klub máme k dobru pouhé 2 /dvě!/ rány. Vezmeme-li to však z opačného konce, optimistickým pohledem, není nereálné se po dobrých výsledcích vyšvihnout na 8. místo, kdy na Golf Club Na Vrších ztrácíme "jen" 12 ran. A to jsou, vyjádřeno jednoduchým dělením, pouhé dvě rány „na chlapa“. Proto kapitán, vědom si situace – a pro něho jistě nelehké, mírně zamíchal sestavou.

O co jednodušší to má kapitánka žen, Martina Plachá, /přestože ani jí se nevyhnuly drobné problémy se sestavou na závěrečné boje/… Ženy v předchozí části soutěže předvedly některým mužům, jak se hájí klubové barvy. Průběžné 3. místo jim dává jistotu klidného spánku. Skoro by se až chtělo říci, že se při hře budou moci v klidu kochat pohledem na masiv Slezských Beskyd nebo na nedaleké industriální dominanty Třineckých železáren.

Věříme, že muži dají zapomenout na výsledky z Kunětické hory, a ženy minimálně podrží místo na pomyslné bedně. Držíme palce!

---
Teprve - prý - až po vyhledání trasy na mapovém portálu někteří hráči pochopili, proč má tato regionální část soutěže v názvu přívlastek VÝCHOD.

.kešNAŠI PARTNEŘI