GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

I. LIGA DRUŽSTEV MUŽŮ A ŽEN 2017: POMALU SE TO RÝSUJE

O víkendu proběhla v Šilheřovicích první dvě kola soutěže družstev I. ligy. Hned v úvodu je třeba zmínit bojovnost a odhodlání našich žen, které - ač v oslabené sestavě oproti předchozím rokům - podaly svým způsobem heroický výkon. Některé se rvaly se hřištěm, jiné s počasím a někdo možná po letech i sám se sebou. Ale jsou to holky BOJOVNICE, a momentální 10. příčka (ztráta 11 ran na místo osmé) neznamená ještě, že by bylo nutné podléhat nějakým pesimistickým náladám. Vždyť podobný příběh z dobrým koncem známe z loňského ročníku soutěže, kdy tým mužů byl v obdobné situaci…

U mužů je to letos poněkud jiná story. Jak by řekl Jan Jendis Schovánek : Jsou to bouráci ze severu. Po dvou kolech - vedení v soutěži! Co více dodat? Snad jen to, že pokora, ale především zkušenosti každého z hráčů dává tušit, že tento náskok pánové neprohospodaří a o Extraligu se letos opravdu popereme. Neusínáme na vavřínech, a kapitán už pomalu střádá plány a připravuje strategii na závěrečná klání.

Jak to všechno nakonec dopadne, na to si budeme muset počkat ještě něco málo přes měsíc. Ve dnech 21. - 23. července proběhne na Ypsilonce závěrečné 3. kolo a Play Off.

Průběžné výsledky na serveru ČGF…

.keš

 

 

NAŠI PARTNEŘI