GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

I. liga VÝCHOD 

Muži GC Semily jsou průběžně na čtvrtém místě a ženy dokonce na druhém!

Po první části I. ligy Východ si naše oba týmy vedou skvěle. V konkurenci 12 týmů mužů a 12 týmů žen jsou muži po dvou kolech na průběžném čtvrtém místě a ženy na druhém.

Náročné hřiště Ypsilon Golf Resort LIBEREC a víkendové vedro prověřilo všech 24 týmů mužů i žen.

Sobotu se muži po prvním kole umístili na desátém místě a ženy se ihned usadily na druhém místě.

Muži nastoupili v sestavě SCHOVÁNEK Jan jun, ŠONSKÝ Patrik, VOŠVRDA Petr, ZÁVĚRKA Filip, ZÁVĚRKA Michael a ZEMAN Ondřej. Nemohl nastoupit vzhledem k aktuální zdravotní indispozici HOLUB Miroslav, kterého zastoupil narychlo povolaný další člen širší reprezentace ZÁVĚRKA Filip.

Kapitánka žen, Martina Plachá poslala do sobotní kvalifikace tuto sestavu – HYKOVÁ Šárka, KODEJŠOVÁ Martina, PLACHÁ Martina a PLACHÁ Tereza.

V nedělním druhém kole kvalifikace došlo v obou týmech k menším změnám, v mužích již nastoupil Miroslav HOLUB za Filipa ZÁVĚRKU a v ženách Erika MIZEROVÁ za Šárku HYKOVOU.

Muži se v neděli zlepšili o neuvěřitelných 34 ran (druhý nejlepší výsledek dne) a rázem poskočili na čtvrté místo. Ženy ještě zlepšily svůj sobotní výborný výsledek o 6 ran, což znamenalo také druhý nejlepší výsledek dne.

A na závěr slova kapitána a kapitánky semilských prvoligových týmů.

Jan Schovánek jun.: “Po sobotním výsledku se tým v neděli úžasně zvedl a ukázal své skutečné možnosti, chtěl bych poděkovat všem hráčům za zodpovědný přístup a za výbornou atmosféru v našem týmu“.

Martina Plachá: „Jako kapitánka jsem absolutně spokojená, vše nám vyšlo tak, jak jsme si přály, tým si skvěle sednul, v týmu je výborná nálada, chtěla bych i poděkovat našim kamarádkám, které za námi v neděli přijely a hodně nám pomohly“.

Co dodat? Snad jen velké poděkování vedení klubu za skvělou reprezentaci semilského golfu.

Všem našim reprezentantům a reprezentantkám držíme palce o dalším prvoligovém víkendu, který se uskuteční ve dnech 17. 7. - 19. 7 2015 na hřišti Austerlitz – Slavkov u Brna, kde se odehraje třetí kvalifikační kolo a Play – off o postup do Extraligy. Detailní výsledky našich hráčů a hráček naleznete na serveru ČGF.

Výbor GCS děkuje za přístup k reprezentaci a držíme palce na Slavkov.

 

Jiří Vavřena 

 

NAŠI PARTNEŘI