GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

PARFÉMOVÝ...

Letošní turnajovou sezonu jsme v Semilech zahájili tradičním turnajem s názvem PARFÉMOVÝ. Někteří z oceněných hráčů měli v sobotu večer jistě vyvoněnou koupelnu plnou pěny, a na druhý den určitě ještě jemnější pleť. Většina žen dala zřejmě před golfem přednost pečení laskomin na velikonoční svátky. Osamocená žena ve startovní listině není mnoho. Jenže Martina Kodejšová už měla zřejmě napečeno, tak proč lehce nepotrénovat před nadcházejícím turnajem ze serie MID?
Oproti předpovědi k nám bylo počasí více než laskavé. Hřiště trochu mazalo, a grýny už v tomto období bývaly v lepší kondici. Ale máme teprve duben. S ohledem k tomu jsme, a to poprvé v historii semilského golfu, využili možnost nastavit kolo pouze pro snižování HCP. A rozhodnutí to bylo evidentně férové, protože výsledky opravdu odpovídaly stavu hřiště. V každém případě je ale vždy dobré číst vypsané propozice. Startovní pole mohlo být klidně více početné, když pravděpodobně převládala obava ze ztráty „desetinky“.

Celkovým vítězem turnaje se stal Jan HLAVA.

Kompletní výsledky najdete na serveru ČGF… Nejlepším brutto výsledkem 63 ran /-1/ se blýskl Mirek HOLUB, který ukázal, že to prostě UMÍ. Jeho momentální forma hnedle takto z jara dává tušit skvělé výsledkové příspěvky do týmové soutěže I. ligy, která zahajuje v červnu.

Příští víkend máme na programu turnaj POMERANČOVÝ. Ovšem při pohledu na web ČHMÚ, bude zřejmě lépe v tomto okamžiku volit formulaci „měli bychom mít…“


.keš

 

 

NAŠI PARTNEŘI