GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

PROHLÁŠENÍ VÝBORU GCS ANEB NĚKOLIK (OPTIMISTICKÝCH) VĚT

Vážení golfoví přátelé,

V souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem je hřiště (resp. areál včetně driving range) sice uzavřeno, ale to nic nemění na skutečnosti, že tráva roste, slunce svítí den ode dne déle a blíží se duben. Proto, tak jako každý rok, probíhá i v těchto dnech příprava hřiště na novou sezonu, kterou zahájíme jakmile nám to legislativa nebo počasí dovolí. Možná bude letošní golfová sezona o něco málo kratší. Ale možná taky ne. Tedy nic zásadního se nemění. I proto si dovolujeme připomenout všem, kteří tak ještě neučinili, že termín pro úhradu poplatků na rok 2020 byl do konce února (mezi poplatky patří i poplatek za užívání skříňky v klubovně) - viz Členské poplatky.

Možnou změnou, oproti předešlým sezonám, by mohlo být snad jen to, že rouška bude povinnou výbavou v bagu, a namísto zažitého "Good luck" vyrazíme do hry s přáním "Buď zdráv!". Možná, že si budeme muset zvyknout i na ten koronavirus, stejně tak, jako si musíme zvyknout na nový handicapový systém. Ostatně - na nová pravidla golfu jsme si také už zvykli.

O všem vás budeme průběžně a včas informovat. A to i včetně nového termínu Valné hromady GCS, kterou jsme museli z pochopitelných důvodů odložit.

- výbor GCS -NAŠI PARTNEŘI