GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

ROČNÍ HENDIKEPOVÁ KONTROLA

Během února letošního roku byla provedena pravidelná roční hendikepová kontrola za sezonu 2015 u všech hráčů s domovským členstvím v GCS.

10 hráčům klubu byl jejich EGA hendikep vzhledem k výsledkům v sezóně 2015 zvýšen, 2 naopak snížen.

S výsledky roční kontroly hendikepů se každý může seznámit na serveru www.cgf.cz, a to v odkazu „Ověřit HCP“ vpravo zcela nahoře na titulní stránce, kde do vyhledávacího pole stačí zadat své registrační číslo v GCS ve tvaru 014xxxx.

Pro ty z vás, kterých se zvýšení HCP týká – hlavu vzhůru /nikoliv však při úderu/, více tréninkové píle, a za rok to může být naopak. Hezkou hru!

Michael Prokeš, za STK GCS

---

V rámci roční kontroly by mělo dojít k posouzení, nakolik hráčův hendikep odpovídá jeho skutečným výsledkům, a pokud jsou pro to důvody, i k patřičné korekci hendikepu.

Od letošního roku platí nová edice hendikepového systému EGA. S nejpodstatnějšími změnami se můžete seznámit v dokumentu Změny v Hendikepovém řádu EGA od roku 2016. Se změnou zmíněného řádu souvisí i změna algoritmu pro vyhodnocení roční kontroly hendikepů. Nový algoritmus zohledňuje kompletní individuální profil hráče.

NAŠI PARTNEŘI