OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

ROČNÍ HENDIKEPOVÁ KONTROLA

Během února letošního roku byla provedena pravidelná roční hendikepová kontrola za sezonu 2015 u všech hráčů s domovským členstvím v GCS.

10 hráčům klubu byl jejich EGA hendikep vzhledem k výsledkům v sezóně 2015 zvýšen, 2 naopak snížen.

S výsledky roční kontroly hendikepů se každý může seznámit na serveru www.cgf.cz, a to v odkazu „Ověřit HCP“ vpravo zcela nahoře na titulní stránce, kde do vyhledávacího pole stačí zadat své registrační číslo v GCS ve tvaru 014xxxx.

Pro ty z vás, kterých se zvýšení HCP týká – hlavu vzhůru /nikoliv však při úderu/, více tréninkové píle, a za rok to může být naopak. Hezkou hru!

Michael Prokeš, za STK GCS

---

V rámci roční kontroly by mělo dojít k posouzení, nakolik hráčův hendikep odpovídá jeho skutečným výsledkům, a pokud jsou pro to důvody, i k patřičné korekci hendikepu.

Od letošního roku platí nová edice hendikepového systému EGA. S nejpodstatnějšími změnami se můžete seznámit v dokumentu Změny v Hendikepovém řádu EGA od roku 2016. Se změnou zmíněného řádu souvisí i změna algoritmu pro vyhodnocení roční kontroly hendikepů. Nový algoritmus zohledňuje kompletní individuální profil hráče.

NAŠI PARTNEŘI