OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

SE ŠKOLOU NA GOLF

První březnové pondělí proběhla úvodní hodina golfové výuky pro děti ze Základní školy Ivana Olbrachta v Semilech. S vedením školy jsme se domluvili na spolupráci v rámci projektu Se školou na golf. Cílem projektu, který v roce 2014 spustila Česká golfová federace, není vychovat špičkové hráče, ale zábavnou a hravou formou oslovit co největší počet dětí, aby získaly povědomí o tomto sportu.

První golfovou hodinu si pochvalovala i paní učitelka Eva Šírová, coby pedagogický dozor. A dětem to prý pálí ostošest. V tomto okamžiku bude docházet na hodiny golfu 12 dětí, které se učí základním golfovým dovednostem pod odborným dohledem Jana Schovánka jun. a „asistentky“ Magdy Hradecké.

Výuka bude probíhat každé pondělí ve školní tělocvičně, a jakmile se oteplí a zazelená, můžou se malí šikulové směle přesunout na driving range.

A jak zmínila paní učitelka - je možné, že začátkem nového školního roku bude o golfovou výuku podstatně více zájemců. Jen houšť!

Tak uvidíme, kolik dalších mistrů republiky a reprezentantů nám v Semilech opět doroste.

Pár fotek najdete na na našem Facebooku...


Michael Prokeš

 

 

NAŠI PARTNEŘI