GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

SEDMÉ MÍSTO V LIGOVÉ SOUTĚŽI DRUŽSTEV NENÍ ŽÁDNÝ PŘEPYCH, ALE...

Třetí kolo na rány prvoligové soutěže, která se odehrálo 27.-29.7. v Prosper Golf Resort Čeladná, chlapci poněkud herně vypustili. Součet výsledků byl ale na pohodu osmého místa v základní části, takže určité obavy, že by snad mohlo dojít na případné boje o udržení, vzaly nakonec za své.

V sobotních jamkových duelech ve skupině o 5. až 8. místo, po nerozhodném stavu 2,5:2,5 proti GC Lipiny, kluci podlehli až v rozehrávce. V neděli pak přehráli soupeře z GC Radíkov 4:1, a v konečném účtování letošního ročníku soutěže oBsadili sedmé místo. Výsledek nemastný neslaný, ale i tak převládala v týmu dobrá nálada.

Je pravdou, že kapitán úplně nepředpokládal takovýto vývoj, a myslel si na poněkud lepší umístění. A to i přes veškerá trápení se složením týmu. Možná i proto se už ozvaly hlasy, že by měl přijmout osobní zodpovědnost a na funkci rezignovat. Proslýchá se, že kapitán tuto možnost připustil a svou funkci nabídl k dispozici. Uvidíme, jak to tedy bude v sezoně 2019... Sestava 2018: Jan Honza Schovánek, Michael Závěrka, Petr Vošvrda (A), Štěpán Buchta, Filip Závěrka, Patrik Šonský a Michael Prokeš (C)

.kešNAŠI PARTNEŘI