GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

SEMILSKÝ SNĚHULÁK, MID TOUR A SKI&GOLF

Na domácím hřišti byl na programu Semilský sněhulák, který se koná jako vzpomínka na všechny naše kamarády - semilské golfisty, kteří již bohužel nežijí a nejsou mezi námi. Turnaj se nesl v pohodovém tempu za voňavého prskání rožněného prasátka. V hlavní kategorii vydřel vítězství Pavel Hradecký. V dalších kategoriích se pak stali vítězi - Jakub Burian, a mezi ženami Marianne Nevrlka.

Ve stejném termínu, ale dvoukolově, hájili klubové barvy na prvním turnaji ze série Mid Tour ČGF ve Mstěticích - Martina Kodejšová, Martina Plachá a Petr Vošvrda. Přesto, že to byla pro Martinu Kodejšovou /84, 83/ v této kategorii premiéra, zhostila se své role na výbornou a v celkovém zúčtování obsadila druhé místo. Na čtvrtém místě se pak umístila Martina Plachá /87, 84/. Bohužel, medailovou žeň nám překazila ostřílená Martina Fulínová, která se vklínila mezi obě naše děvčata.
Mezi 130 muži obsadil Petr Vošvrda /77, 79/ 5. místo. Škoda triple bogey hned v úvodu druhého kola.

A aby toho nebylo pro tento víkend málo, v rakouském Kaprunu se uskutečnil světový šampionát ve Ski&Golf, kterého se účastnil Jan Schovánek jun.. Ve své kategorii obsadil 8. místo a v celkovém pořadí pak 26. místo.

Příští sobotu máme na semilském hřišti kvalifikaci na klubové mistrovství v jamkové hře. Uvidíme, jaká překvapení nás čekají a jakými jmény bude vyplněn pavouk na samotné boje o klubový titul.