GLF CLUB SEMILY

ZALOŽENO 1963       9 JAMEK       64 PAR


   +420 775 852 702
   DUBEN - ŘÍJEN / APRIL - OCTOBER
    08.00 - 19.00
   OTEVŘENO / OPEN

HRAJTE  GOLF  V  SEMILECH!
  +420 775 852 702


SESTAVY DRUŽSTEV PRO LIGOVOU SOUTĚŽ 2017

Sice máme teprve březen, ale SESTAVY PRO LETOŠNÍ LIGOVOU SOUTĚŽ májí již vcelku ostré kontury.

U mužů není o čem pochybovat. Železobetonovým základem týmu je pětice ostřílených borců: Miroslav Holub, Petr Vošvrda, Michael Závěrka, Jan Schovánek jun. a Honza Klikar. Vcelku se tedy dá předpokládat, že o šesté místo v základní sestavě bude letos poměrně velké tlačení ve frontě. A v takovém případě není možné zavřít oči, rukou zalovit v klobouku a spoléhat, jaké jméno mezi prsty uvízne. Žádná losovačka. Hezky - pěkně - transparentně! Proto bude vypsána kvalifikace právě o to šesté místo člena týmu, a místa náhradníků. Podmínky budou zveřejněny nejpozději do konce března.

S děvčaty to z počátku vypadalo trochu zamotaně. Ale to bychom nesměli být v Semilech, abychom nějaký ten oříšek nemuseli pravidelně louskat. Nakonec ale vždy neporušené jádro vydolujeme.

Martina Kodejšová, Jana Vavřenová, Lenka Klikarová st., Magda Hradecká a Šárka Hyková - to je tým, který se letos v soutěži popere - a buďme upřímní - především o udržení. Ovšem svým přístupem, kdy se k reprezentaci klubu postavily čelem i přes "drobné" zdravotní problémy, pracovní vytížení nebo rodičovské povinnosti, nesmírně potěšily nehrajícího kapitána. Ale především - holky jsou bojovnice. A bez boje to přeci nevzdáme!

Letos již bohužel nemůžeme počítat s dřívějšími oporami - Terezou a Martinou Plachou, které budou od letošní sezony reprezentovat jiný klub. Ale takový je sportovní život. A přestupy z týmu do týmu vidíme ve sportu co chvíli.

A vyjádření (ne)hrajícího kapitána obou týmů? "Šilheřovice, to bylo pro Semiláky vždy téměř domácí hřiště. Jsem přesvědčen, že si pro závěr soutěže vytvoříme dostatečnou vatu," říká Michael Prokeš a dodává: "U mužů si troufám s jistotou predikovat umístění na bedně, a tajně doufám... Doufám, že se popereme i o postup do Extraligy. A holkám věřím, že první ligu v Semilech s přehledem udrží."

Na závěr Michael rozpačitě poznamenal, že sám netuší, jak si poradí s náročným kvalifikačním sítem o místo hrajícího (kapitána) a jestli se mu případně do auta vejde horské kolo místo holí.

Cíle jsou tedy nastaveny jasně. Teď už zbývá jen potvrdit přihlášku do soutěže. Držíme palce!

---
Termíny prvoligových klání: 10. - 11.06. Šilheřovice a 21. - 23.07. Ypsilon Liberec


.keš