GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

SPORTOVNÍ ČINNOST 2016

Co nás letos čeká? Jako již tradičně – nepočítaně turnajů. Včetně klubových mistrovství, a nově také 3 klubových turnajů pro děti a mládež do 15ti let.

Práce s dětmi by pro nás měla být, a to nejenom letos, prioritou. Je třeba vyhnat nové "Šlahouny".

Klubová mistrovství letos doznají drobné kosmetické změny oproti sezoně předešlé. Jamkové mistrovství, respektive finálové boje o mistra klubu budou kumulovány do jednoho víkendu, kde se utká - z kvalifikace postupujících - 16 nejlepších mužů resp. 8 žen.

Mistrovství klubu na rány bude letos OPEN a tento model soutěže bychom rádi zachovali i do budoucna. Přece jenom - přítomnost hráčů z řad PRO slibuje větší sportovní i výsledkovou úroveň mistrovství. Vždyť vyhrát a zvítězit má ten nejlepší! To je primárně podstata nejenom golfu, ale celého sportu.

I v letošním roce postavíme do ligové soutěže družstev týmy mužů a žen. Cíle jsou nastaveny jasně – u mužů je to opět účast v PlayOff soutěže. Udržení se v I. lize je samozřejmostí. Do žen vkládáme přece jenom trochu více nadějí a očekávání. Postup, lépe řečeno návrat, do Extraligy není nereálný.

V kategoriích jednotlivců bychom se, oproti loňské sezoně, mohli dočkat i nějakých těch vavřínů navíc, jelikož v soutěži MID amatérů budeme mít letos minimálně o jedno želízko v ohni víc.

Za zmínku možná stojí i to, že během konání jednotlivých turnajů bude kladen větší důraz na dodržování golfových pravidel. Protože v Semilech HRAJEME FÉR!

---

V letošní golfové sezoně Vám přejeme mnoho skvělých úderů a neméně pak i dobrých výsledků.

Michael Prokeš, za STK GCSNAŠI PARTNEŘI