GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

V Semilech hrajeme FAIR!

Nedávná zkušenost nám velí, že nebude od věci malý apel. Především, hned v úvodu, je třeba konstatovat, že golf je hra gentlemanů. A mezi gentlemany v tomto případě samozřejmě patří výjimečně i ženy.

Pravidla golfu hráč dodržuje vždy, i když má pocit, že jej nikdo nevidí. Fér hra dokazuje, že je schopen i férového jednání v běžném životě - mimo golfovou fairway. A my v Semilech - nejenom, že chceme, ale hrajeme FAIR!

Co by byla golfová hra bez pravidel a především jejich dodržování? Proto je samozřejmostí, že golf hrajeme v souladu s pravidly. Není například přípustné si posunovat míček do výhodnější pozice. Tento pokus o získání výhody vám přinese pouze opovržení ostatních hráčů, nehledě na to, že takto podvádíte i sami sebe. Počet úderů hlásíme a zapisujeme takový, jaký ve skutečnosti na té které jamce dosáhneme. Rozhodčím soutěže nebo spoluhráčem přidělené trestné rány si také zapíšeme, atp..

Ještě dovolte malý dovětek. I po vás, milé hráčky a hráči, přicházejí na hřiště další. Proto po sobě zanechávejte stav fairwayí a grýnů minimálně ve stejném stavu v jakém jste na ně vstoupili. Neopomeňte vypichovat díry po dopadech svých míčů, opravte případné poškození grýnu po golfové obuvi - především okolo jamky. Opravujte místa po vyseknutých řízcích a uhrabujte po sobě bunkery. ...

Děkujeme za pochopení. A přejeme hezkou hru, nejenom v Semilech.

Výbor GCS

 

NAŠI PARTNEŘI