GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

VALENTA CUP

Turnajová sobota měla tentokrát na programu VALENTA CUP. Turnaj, který se hraje již nepočítaně let pod patronátem Radka Valenty. Stalo se už téměř pravidlem, že v rámci tohoto turnaje padají skvělé výsledky. Shodou okolností byl právě na tomto turnaji v roce 2001 vytvořen stávající rekord hřiště 59 ran /-5/, který doposud drží Mirek Holub. Ale k vyrovnání tohoto rekordu nechybělo v sobotu mnoho. Tedy přesněji - jedna rána! Martin Vancl, známý také jako sběratel zelených sak, opět předvedl něco ze svého umění a dokázal, že domácí hřiště mu opravdu sedí. Strojově přesnými údery si Martin došel pro výsledek 60 ran /-4/! Ať se zbytek startovního pole snažil jak chtěl, a že to nebyly vůbec špatné výsledky, ostatní mu prostě koukali do vejfuku.

Absolutním vítězem turnaje VALENTA CUP se tedy stal Martin VANCL. V dalších kategoriích pak zvítězili - Tomáš NEVRLKA, Jiří VAVŘINA a mezi ženami pak Eva SCHOVÁNKOVÁ.

Zmiňovat, že na devatenácté jamce opět vládla skvělá atmosféra, to by bylo jako nosit sovy do Athén.

Radku, díky! Opět se to vydařilo.

A poděkování patří i ženám, které dokázaly, že nejenom na ferveji ale i v kuchyni jim to jde od ruky. Aby v tom s občerstvením nebyl Radek úplně sám, napekla děvčata rolády, pišingry, koláče i jiné laskominy. Nemálo pánům se pak z toho dělaly boule za ušima.

Výsledky na serveru ČGF

.keš

 

 

NAŠI PARTNEŘI