GOLF CLUB SEMILY

NECHTE SE VTÁHNOUT DO HISTORIE ČESKÉHO GOLFU...

ZPRÁVA O ČINNOSTI STK GC SEMILY ZA ROK 2017

Oproti loňskému zhodnocení, kdy byla Zpráva o činnosti STK poněkud obsáhlejší, jsme se letos více zaměřili na holá fakta a řeč čísel.

V sezoně 2017 proběhlo na domovském hřišti GCS 29 turnajů. Pro zmíněnou sezonu jich bylo vypsáno 32 (včetně obou klubových mistrovství - na jamky a na rány, a 3 dětských turnajů). Odehraných 29 turnajů se zúčastnilo celkem 925 hráčů a hráček. Z toho 52 dětí v rámci dětských turnajů. Tradičně byly nejpočetněji obsazeny turnaje sponzorské (komerční) - FINDER CUP (59), POLICE DAY GOLF CUP (51), VALENTA CUP (50) a HYBLER GOLF CUP (55).

Nedílnou součástí Zprávy o činnosti je i informace o provedené roční hendikepové kontrole za rok 2017. Předepsaná roční kontrola hendikepů byla provedena 13/11/2017 u všech 333 domovských členů klubu. V 11 případech byl hráčům hendikep zvýšen, kdy byly akceptovány - a to bez rozdílu - úpravy navržené systemem.
S výsledky roční kontroly hendikepů se každý může seznámit na serveru ČGF, a to v odkazu Ověřit HCP (vpravo nahoře) na titulní stránce. Do příslušného políčka stačí zadat své registrační číslo ve tvaru 014xxxx.

Poděkování patří všem, kteří svou reprezentací klubu - ať už jako jednotlivci nebo členové týmu - přispěli ke skutečnosti, že klubové barvy GCS byly v sezoně 2017 rozhodně vidět a značka „GCSEM“ se často objevovala v úvodních řádcích výsledkových listin.

Kompletní znění - ZPRÁVA O ČINNOSTI STK GC SEMILY ZA ROK 2017


Michael Prokeš, za STK GCS

 

 

NAŠI PARTNEŘI